Станичний

ст. пл. Назарій Лугарєв, ЛЧ

Пласт — це мій вплив на краще майбутнє України. Моя можливість навчати, ділитися досвідом, вчитися і зроджувати нові покоління готових до борні за Україну!

Референт пташат

ст. пл. прих. Інна Грабова

Пласт відкрила 2013 р. з сином – пташам, і лише загартувавшись в 6 літніх пташачих таборах доросла до того, щоб самій взяти гніздечко….ну і заразом всіх Пташат Івано-Франківська. В моїй голові живе мільйон тарганів і авантюр, в очах – щастя, на устах – посмішка…З радістю готова поділитись цим всім з пташатами й їх батьками. Пласт для мене – це свято, тому хочу долучити до нього максимально багато дітей з їх батьками, разом ж веселіше!

Референт УСП

ст. пл. Віталій Федорчук

В Пласт потрапив завдяки своїм синам-близнюкам. Водив хлопців рік і самому стало цікаво “як воно?”. Дуже радий, що прийняв таке рішення. Багато навчаюсь та радий допомогти тим чим можу. Люблю грати у футбол, спілкуватись. Головне для мене сім’я – це дружина Ірина та двоє синів Дмитро і Вадим. І хоч у Пласті з жовтня 2018 р. все ж сподіваюсь бути на посаді хорошим “мостом” між новими волонтерами та пластунами, які вже довго пластують.

Референтка ПП

ст.пл. Наталя Шкорута

Активно пластувала у юнацтві з 2002 по 2007 рр. 29.01.2005 р. Б. склала Пластову присягу. З 2016 року відновила свою діяльність у Пласті як новацька виховниця. З 2019 р. є референткою Пластприяту. На даний час є виховницею двох новацьких роїв: “Дзвіночки-ангелочки” та “Червоні рутки” гнізда № 56 “Рута-м’ята”.

Голова СПР

пл. сен. пр. Юрій Лучин, ЛЧ

Пластую від коли себе пам’ятаю. Юнакував, бавився у Велику Гру під назвою Пласт і працював з юнацтвом (хлопці 12-17 років) в ролі їхнього виховника та зв’язкового. Через своє захоплення практичним пластуванням організовував та організовую спеціалізовані вишколи. Своїм завданням у Пласті вбачаю допомогу в адміністративній праці. Роблю все можливе, щоб волонтери у Пласті більше приділяли час виховницькій діяльності, а не поглиналися в адміністративних справах.

Писарка

ст.пл.прих. Ірина Стасюк

Я почала свій пластовий шлях у далекому (а може й не дуже) 2007 році. Все новацтво для мене було дуже великою і загадковою грою. І я навіть не здогадувалась, що ця гра продовжиться аж до сьогоднішнього дня, коли я готуюся переходити з мого чудового к.ч. 70 ім.Ольги Кобилянської до уладу старших пластунів. Позаду залишились лише найкращі спогади з таборів, різноманітних заходів, мандрівок, та просто посиденьок в колі пластунів. Я усвідомила, що хочу продовжувати пластову ідею та дарувати такі ж спогади ще комусь, тому вже понад рік займаюся юнацьким гуртком «Ламінарії». За весь час я переконалася, що ПЛАСТ — це моя сім‘я, мій другий дім та місце мого розвитку і відпочинку:)

Заступник станичного з адміністративних питань

ст. пл. Олег Бабецький

Референт УПЮ

ст. пл. скоб Богдан Кирста

Пластую від сторіччя Пласту. Люблю подорожі та літературу. Наїздив автостопом 5000 км і перестав рахувати далі. Граю на гітарі, пишу вірші, організовую події. У Пласті виховав рій новаків, котрі перейшли в юнацтво та з чистою душею взявся за юнацькі гуртки. Не будую мрій, але розписую плани.

Референтка вишколів

ст.пл. Катерина Смірнова, V’s

Заступниця з проєктної й фінансової діяльності

пл.сен.довіри Оксана Румак

Домівкар

ст.пл. Ян Рудий

Скарбник

ст.пл. Роман Ткачук

Референт УПН

ст. пл. прих. Катерина Бринецька

Сестричка Катя є виховницею рою “Фарбовані лиси”. Вона щаслива дружина і мамуся двох дітей. Дуже не любить довго сидіти на місці, але страшно любить плести шкарпетки спицями і вишивати хрестиком, а також пекти кексики. Мріє, щоб сучасні новаки і новачки були більш самозарадними.

Референт третьої проби

ст. пл. скоб Володимир Лесів

Голова булави медіа

ст.пл. Юлія Мушак, V’s

Я в ПЛАСТі з далекого 2007 року. За цей час с встигла побувати “по обидва боки барикад”: була новачкою і юначкою; сестричкою, виховницею; була і учасницею таборів і заходів, і членкинею їх проводу… Саме за це я люблю ПЛАСТ – за можливість пробувати щораз нове :)

Референтка заходів

пл.сен.прих. Надія Слюсар

Я по житті оптимістка, обожнюю порядок і дисципліну, вимоглива до себе і до інших. ПЛАСТ відкрила завдяки своєму сину, зараз є виховницею рою Безстрашні Їжаки й можу з впевненістю сказати, що виховництво — то моє!

Close
Go top