Станичний

ст. пл. Назарій Лугарєв

Наш друг станичний грає на гітарі. В юнацтві та студентських роках був творцем та учасником двох музичних рок-гуртів. Здійснив 23 стрибки з парашутом із вертольота та літака. Він володіє багатьма видами стрілецької зброї та керує квадрокоптером. Любить спорт та читає книги. А ще дуже кохає свою дружину.

Референт пташат

ст. пл. прих. Інна Грабова

Пласт відкрила 2013 р. з сином – пташам, і лише загартувавшись в 6 літніх пташачих таборах доросла до того, щоб самій взяти гніздечко….ну і заразом всіх Пташат Івано-Франківська. В моїй голові живе мільйон тарганів і авантюр, в очах – щастя, на устах – посмішка…З радістю готова поділитись цим всім з пташатами й їх батьками. Пласт для мене – це свято, тому хочу долучити до нього максимально багато дітей з їх батьками, разом ж веселіше!

Референт УСП

ст. пл. Віталій Федорчук

В Пласт потрапив завдяки своїм синам-близнюкам. Водив хлопців рік і самому стало цікаво “як воно?”. Дуже радий, що прийняв таке рішення. Багато навчаюсь та радий допомогти тим чим можу. Люблю грати у футбол, спілкуватись. Головне для мене сім’я – це дружина Ірина та двоє синів Дмитро і Вадим. І хоч у Пласті з жовтня 2018 р. все ж сподіваюсь бути на посаді хорошим “мостом” між новими волонтерами та пластунами, які вже довго пластують.

Заступник станичного з адміністративних питань

пл. сен. пр. Юрій Лучин, ЛЧ

Пластую від коли себе пам’ятаю. Юнакував, бавився у Велику Гру під назвою Пласт і працював з юнацтвом (хлопці 12-17 років) в ролі їхнього виховника та зв’язкового. Через своє захоплення практичним пластуванням організовував та організовую спеціалізовані вишколи. Своїм завданням у Пласті вбачаю допомогу в адміністративній праці. Роблю все можливе, щоб волонтери у Пласті більше приділяли час виховницькій діяльності, а не поглиналися в адміністративних справах.

Референт УПЮ

пл. вірл. Вікторія Єгрешій

Пластую майже 12 років. Найбільше на світі люблю астрономію, молочний шоколад та свій новацький рій «Нічні фіалки». Основним джерелом свого натхнення вважаю нові враження, тому люблю багато подорожувати. Ціную в людях життєрадісність, почуття гумору та чесність. Моєю найбільшою мрією є навчитись грати на фортепіано.

Писар

пл. розв. Божена Кіліштоф

Пластую майже 6 років у курені ч.70 ім. Ольги Кобилянської в морській залозі “Шалені Медузи”. Є виховницею юнацького гуртка “Русалки” та сестричкою новацького рою “Нічні фіалки”. Мрію навчитися кататись на сноуборді. Обожнюю подорожувати, тому хочу відвідати мінімум 51% усіх країн світу. Люблю англійську та німецьку мови і зараз я студенка ПНУ факультету іноземних мов.

Референт УПН

ст. пл. прих. Катерина Бринецька

Сестричка Катя є виховницею рою “Фарбовані лиси”. Вона щаслива дружина і мамуся двох дітей. Дуже не любить довго сидіти на місці, але страшно любить плести шкарпетки спицями і вишивати хрестиком, а також пекти кексики. Мріє, щоб сучасні новаки і новачки були більш самозарадними.

Референт третьої проби

ст. пл. скоб Богдан Кирста

Пластую від сторіччя Пласту. Люблю подорожі та літературу. Наїздив автостопом 5000 км і перестав рахувати далі. Граю на гітарі, пишу вірші, організовую події. У Пласті виховав рій новаків, котрі перейшли в юнацтво та з чистою душею взявся за юнацькі гуртки. Не будую мрій, але розписую плани.

Close
Go top