Станичний

ст. пл. Назарій Лугарєв

Наш друг станичний грає на гітарі. В юнацтві та студентських роках був творцем та учасником двох музичних рок-гуртів. Здійснив 23 стрибки з парашутом із вертольота та літака. Він володіє багатьма видами стрілецької зброї та керує квадрокоптером. Любить спорт та читає книги. А ще дуже кохає свою дружину.

Референт УСП

ст. пл. Віталій Федорчук

В Пласт потрапив завдяки своїм синам-близнюкам. Водив хлопців рік і самому стало цікаво “як воно?”. Дуже радий, що прийняв таке рішення. Багато навчаюсь та радий допомогти тим чим можу. Люблю грати у футбол, спілкуватись. Головне для мене сім’я – це дружина Ірина та двоє синів Дмитро і Вадим. І хоч у Пласті з жовтня 2018 р. все ж сподіваюсь бути на посаді хорошим “мостом” між новими волонтерами та пластунами, які вже довго пластують.

Референт УПН

ст. пл. прих. Катерина Бринецька

Сестричка Катя є виховницею рою “Фарбовані лиси”. Вона щаслива дружина і мамуся двох дітей. Дуже не любить довго сидіти на місці, але страшно любить плести шкарпетки спицями і вишивати хрестиком, а також пекти кексики. Мріє, щоб сучасні новаки і новачки були більш самозарадними.

Close
Go top