Підтримати

Друзі!! Уявіть собі організацію, яка налічує більше тисячі осіб, і управління та координація діяльністю якої здійснюється на волонтерських засадах. Неможливо? Але саме так працює наш осередок.

Ми невпинно зростаємо, тому потребуємо вашої підтримки, адже хочемо продовжувати якісне та свідоме виховання та самовдосконалення свідомої молоді Прикарпаття.

Ми будемо безмежно вдячні, якщо Ви знайдете можливість долучитися до кола благодійників Івано-Франківського Пласту і підтримаєте наш стабільний розвиток, проектну та операційну діяльності.

На що підуть кошти

Залучення та навчання волонтерів, що працюють з дітьми

Семінари щодо ознайомлення з пластовою методикою виховання, яка сприяє формуванню патріотичної свідомості, здорового способу життя, активної громадянської позиції та лідерських якостей дітей та молоді;

Навчання волонтерів, які виявили бажання займатися виховною діяльністю національно-патріотичного спрямування за пластовою методикою виховання;

Щороку відбуваються навчальні тренінги для виховників, що працюють з дітьми за пластовою системою виховання. Виховники є основою діяльності організації, оскільки в Пласті дитину завжди супроводжує дорослий, що навчає, радить, надихає та є прикладом відповідального, активного громадянина, яким має стати кожен.

Організація та проведення таборів і вишколів

Забезпечення участі в пластових національно-патріотичних вишколах і таборах дітей та молоді (придбання спорядження, покриття 50% вкладки тощо).

В Пласті відвідуваність всеукраїнських заходів дітьми з сільської місцевості ледь досягає 50%, в той час як з великих міст – не менше 70%. Доступність Пласту для кожної дитини – прагнемо, щоб 100% дітей в Пласті мали фінансову спроможність відвідати пластові заходи, вишколи, табори!

Підтримка проектної та операційної діяльності осередку

Організаційний розвиток Пласту сьогодні становить одну із ключових цілей стратегії організації. Пласт гостро потребує налагодження системного та ефективного управління. Зокрема у 2021 році ми плануємо:
• запровадити програму підвищення кваліфікації керівників осередків Пласту на Прикарпатті та керівників відділів.
• розробити програми, які дозволять ефективніше адаптувати та інтегрувати нових волонтерів.
• продовжити втілювати пластові цінності у вихованні нової генерації українців, відповідальних, повновартісних громадян та патріотів України, реалізовуючи різноманітні проекти.

Україна потребує ефективних управлінців, а досвід здобувається на практиці, навички яким навчаються наші волонтери є ключовими компетентностями, що творять краще майбутнє вже зараз, ми навчаємо успішних ефективних управлінців для громади, а міцна громада – міцна і сильна Україна!

Про Пласт

Пласт — це найбільша молодіжна організація України. Ми діємо вже 108 років. Наша ціль: виховувати проактивних громадян України. Таких, що готові змінюватись та змінювати власне оточення — робити світ довкола кращим, а відтак, і Україну. Пластуни вміють мріяти і втілювати власні мрії в суспільно-корисні проекти. Щоб наша організація могла працювати у повну силу, нам бракує ресурсів. Будь-яка ваша пожертва буде корисною для організації.

Контакти організації:

Контакти Голови організації у Івано-Франківську:

Олег Бабецький

Електронна пошта: [email protected]

Також благодійний внесок можна зробити на:

Найменування отримувача: ГО ” ГО СТАНИЦЯ ІФ ПЛАСТУ”
Код отримувача: 20555102
Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: № UA613052990000026005015510497
Назва банку: АТ КБ ”ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: «Благодійний внесок на розвиток Пласту».

Ми будемо безмежно вдячні, якщо Ви знайдете можливість долучитися до кола благодійників Івано-Франківського Пласту і підтримаєте наш стабільний розвиток, проектну та операційну діяльність.

Close
Go top