Що таке пласт?

Для чого мені Пласт? Для чого Пласт моєму сину/доньці? Перші питання , що виникають в людей, які ще мало знають про організацію. Спробуємо дати зрозумілу і лаконічну відповідь в цих 5 фактах:

ОТОЧЕННЯ
Будь-який пластун, в першу чергу, відповість, що знайшов тут справжніх друзів. Слідуючи трьом головним обов’язкам пластуна, члени організації поступово набираються саме тих рис характеру та поведінки, які є найціннішими в людях. Пласт дарує справжніх друзів, партнерів по бізнесу та, інколи, навіть другу половинку. Пласт дає середовище, в якому виховується хороша людина, друг та громадянин своєї держави. Пласт дає середовище, яке з часом виходить за межі організації і стає стилем життя.

ПРИГОДИ
Пластуни ніколи не засиджуються довго на одному місці. БО ЇХ ВСЮДИ НОСИТЬ І ВСЮДИ ЇХ ПОВНО. Протягом всього року відбувається безліч найрізноманітніших заходів в різних куточках України та світу. Пласт пропагує активний спосіб життя, можливість спробувати себе у будь-якій сфері. Ми мандруємо по горах, літаємо на дельтпланах, плаваємо на катамаранах, лазимо по скелях, їздимо на велосипедах, займаємось різними видами спорту, вчимося, творимо….

САМОВИХОВАННЯ
Пласт дає розуміння чого саме ти хочеш досягти за життя. Він допомагає відділити потрібне від зайвого, мотивує щодня робити кроки до цілей і просто яскраво жити. Саме завдяки всебічному розвитку виховуються хороші громадяни та лідери, здатні змінювати систему.

РОМАНТИКА
Не менш важлива складова пластового життя. Вечірні ватри, пісні, жарти та розмови до ранку, і навіть буденна романтика не зникає між пластунами ніколи. Тепла атмосфера завжди панує в пластовому колі і дарує родинний затишок та кожен раз запалює новий вогник натхнення.

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ
Пласт існує і розвивається не тільки в Україні, а й за її межами. Діаспора Пласту складає близько 4 тис. членів у 9 країнах світу. Окрім пластунів, ми співпрацюємо з багатьма іншими скаутськими організаціями з інших країн. Це дає чудову можливість організовувати міжнародні заходи, збиратися в різних країнах, подорожувати, знайомитись, пізнавати інші народи та культури.

Всі вище перелічені пункти можна підписати одним словом – МОЖЛИВОСТІ. Пласт, перш за все, дає можливості. Можливість дружити, любити, подорожувати, навчатись, пізнавати світ, саморозвиватись, знайти себе, змінювати себе, суспільство, країну і весь світ.

Міжнародні заходи в пласті

Пласт – це величезне джерело можливостей і однією з найкрутіших є міжнародний скаутинг…

Пласт плекає любов до України

Як вам уже відомо, ПЛАСТ – це Національна Скаутська Організація України, яка…

Заходи різної спеціалізації

Пласт розвиває молодь всебічно, дає безліч можливостей кожному знайти себе в тій чи іншій…

Часті питання

ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ ДО ПЛАСТУ?

Спочатку Вам необхідно детальніше довідатися про виховну мету та ідейні…

ПЛАСТУНИ — ЦЕ КОЛИШНІ ПІОНЕРИ?

Плаcт — Український Скаутінґ — заснований у 1911 році Іваном Чмолою…

ПЛАСТ — ЦЕ ВІЙСЬКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ?

У 20-их роках сокальські пластуни вибралися на прогулянку по Волині…

ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА «ВИХОВАННЯ В ПЛАСТІ»?

Виховання не стається саме по собі. Його творять люди, яких ми звикли…

ЩО ДІТИ РОБЛЯТЬ НА СХОДИНАХ?

Граються, співають, майструють, слухають, дискутують, вчаться в’язати…

І МИ МОЖЕМО БУТИ ПЛАСТУНАМИ?

Так. Якщо Ви не були в новацтві та юнацтві, для вступу в Пласт…

Close
Go top