Пластприят

Приятелі Пласту – Національної скаутської організації України

У сучасному світі основною проблемою є брак вільного часу, але Пласт – НСОУ подбав і про таких людей! Називається це таким чудовим словом, як – Пластприят або Приятелі Пласту.
Приятелі Пласту – це волонтери від 18 років, які визнають і активно підтримують пластову ідею і організацію, однак із різних причин не можуть стати членами Пласту (дотримуватися трьох головних пластових обов’язків).
Пластприят – це така ланка у структурі організації, що дозволяє прийняти участь у житті організації. От тут Ви, мабуть, одразу подумали, що побачите номер картки банку для перерахування коштів? Цей варіант допомоги теж не поганий, але допомогти можна не тільки матеріально.
Приятелі Пласту можуть допомагати у виховній діяльності в якості інструкторів на різноманітних вишколах (тренінгах), таборах, а також виступати консультантами та експертами в адміністративних питаннях. Якщо у вас є транспорт, ви можете допомогти ним під час проведення різноманітних заходів, таборів, вишколів.
Також одним із видів допомоги є розповсюдження інформації про організацію та її заходи через ЗМІ чи соціальні мережі.

Якщо Вам більше 18 років, ви розділяєте ідеї Пласту, але поки що бракує часу і вам важко дотримуватися трьох головних пластових обов’язків (бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим, жити за Пластовим законом і слухатися пластового проводу), але маєте бажання надавати всебічну допомогу Пласту в його діяльності, запрошуємо до приятелів Пласту.
Приятелі Пласту мають наступні права, незалежно від взятих на себе обов’язків:
– використовувати на пластових заходах, поверх цивільного одягу, фіолетову пластову хустку пластового приятеля та фіолетову чи флісову куртку з написом «Пластприят»;
– здійснювати виховну працю в якості інструктора у пластовій виховній та самовиховній програмах;
– дорадчого голосу на зборах осередку дійсних членів Пласту;
– бути інформованими про діяльність Пласту;
– брати участь у заходах Пласту, що відповідають їх віку, потребам і можливостям;
– вносити пропозиції і запити до органів Пласту у справах, що стосуються діяльності Пласту;
– стати прихильниками (написавши заяву) і дійсними членами Пласту, виконавши відповідні передумови.
Для набуття членства у Пластприяті достатньо заповнити відповідну Анкету і передати її членам організації.

Close
Go top