Закінчити період різдвяних свят пластуни Івано-Франківськ вирішили по-особливому та неймовірно святково. Їм це, звісно, вдалося.

20 січня 2019 р. Божого в приміщенні заводу «Промприлад» Promprylad. Renovation зібралося багато колядників і не тільки пластуни, але й їхні друзі, батьки. Були тут і ведучі свята, і різдвяний театр тіней від юнацтва із виставами «Народження Ісуса» та «Прометей», діяв також смачний ярмарок домашньої випічки і чайок, а слова колядок можна було у знайти у «Рохкових співаниках».

Але, безперечно, різдвяну коляду та її настрій творили музиканти. Драйву учасникам рохколяди додавала «Давня Ватага» (Андрій Винницький, Андрій Савка, Володимир Бандрівський).

А активні методи Яреми Стецика із сином пластуном новаком Захаром із «Пенсія» зробили вечір незабутнім. Особливо сподобався учасникам франківський народний танець «ковбаса», який, чесно признаємося, котили не тільки діти.

Захід відвідало понад 150 гостей.

Подяка режисеру ст. пл. вірл. Дані Провальній (Андрухів) і проектанткам ІІІ проби пл. розв. Вікторії Єгришій та пл. розв. Надії Цюцяк за організацію та атмосферність.

Close
Go top