Небо

Авіаційний вишкіл “Ешелон″
Якщо тебе манить небо і твої мрії пов’язані з авіацією, то тобі варто відвідати цей захід. В програмі екскурсія по військовому та цивільному аеропорту Івано-Франківськ, відвідування військової частини 114-тої бригади тактичної авіації та показовий політ техніки малої авіації.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ
Дати проведення: квітень
Вік учасників: від 11 років.
Організатори: 7 курінь УСП Чота Крилатих ім. Євгена Коновальця

Крайовий летунський табір «Чота Крилатих»
Мета табору:
• Популяризація авіаційних видів спорту серед молоді;
• Навчання основ аеродинаміки, парапланеризму, дельтапланеризму та авіамоделювання;
• Розвиток спеціалізації «летунське пластування» та знань пов’язаних з авіацією.
Програма табору:
Програма змінюється кожного року відповідно до легенди. Але обов’язковими є інструктажі: аеродинаміка, правила повітряного руху, парапланеризм, дельтапланеризм, авіамоделювання, будова і конструкція літальних апаратів, авіаційна метеорологія. Після теоретичних занять та успішного проходження наземної підготовки учасники допускаються до польотів на парапланах. Таборовики мають можливість побачити пілотаж на парапланах, мотопарапланах, паратрайках та дельтапланах. Вже традиційно для учасників є перегляд на великому екрані фільму «В бій ідуть одні „старики“» Л. Бикова.

Місце проведення: с. Луквиця поблизу м. Івано-Франківськ
Дати проведення: серпень 2019
Вік учасників: від 14 років.
Організатори: 7 курінь УСП Чота Крилатих ім. Євгена Коновальця

Авіаційний вишкіл “Ескадра”
Це птах? Це літак? Ні, це Дядя Льоня!
Учасники заходу матимуть можливість «доторкнутись» до неба в Чернівецькому міжнародному аеропорті, поринути в атмосферу космосу, зустрітись з професійним пілотом справжнього літака та познайомитись з відчайдухом Леонідом, який має мрію полетіти на саморобному літаку в Австралію. Оглянути його літак – теж елемент програми. А окрім того «Ескадра» пропонує купу призів, цікавих розповідей та історій, конкурсів та емоцій.

Місце проведення: м. Чернівці
Дати проведення: травень 2019
Вік учасників: від 11 років.
Організатори: 7 курінь УСП Чота Крилатих ім. Євгена Коновальця

Авіаційний захід “М’яка посадка”
Учасники довідаються про те, чому літають літаки, про парашути, аеродинаміку та ще багато-багато захоплюючого. Відкриттям для учасників є інструктаж від справжньої стюардеси, яка поділиться розповідями про свою професію та проведе для учасників спеціальні тести. Після цього на вулиці ми запустимо високо-високо у небо ракету.Також, щоб точно відчути себе хоч трішечки пілотом, кожен спробує політати на різних цікавих авіатренажерах.

Місце проведення: м. Київ
Дати проведення: березень 2019
Вік учасників: від 11 років.
Організатори: 7 курінь УСП Чота Крилатих ім. Євгена Коновальця

Close
Go top