2020 рік поставив перед всіма нами багато викликів. Озираючись на останні 10 місяців карантину, можемо з впевненістю сказати, що більшість змін нам вдалось прийняти, а організації — встояти, і навіть продовжити розвиватися!

Пласт (в цілому) і станиця Івано-Франківськ (зокрема) змогли втілити та реалізувати свою основну місію – виховувати патріотичну молодь та добрих громадян для своєї держави. Нова реальність дозволила всім нам здобути нові знання та навички в користуванні різноманітними платформами для проведення роботи онлайн.

Відбулося безліч челенджів, конкурсів, змагів, вмілостей та сходин для пташат, новацтва та юнацтва, які мали не тільки просвітницько-виховну мету, а дозволяли відчути підтримку і турботу про кожного вихованця Пласту у похмурі та безрадісні часи суворого карантину.

Станична Старшина дякує всім виховникам та виховницям за їхню віддану працю, а також усім, хто підтримав Пласт Івано-Франківська словом, ділом чи гривнею. Ваш внесок неоціненний у такий непевний час, він дозволяє нам розвиватися і з впевненістю рухатися у новий 2021 рік. 

Бережімо себе та своїх рідних. 

Усім веселого Різдва та щасливого Нового року!  
Close
Go top