Станична Пластова Старшина (СПС), керівний орган Пласт Івано-Франківська, вирішила продовжити обмеження на проведення збірок, сходин, мандрівок, таборів та інших форм пластових занять у місяці червні.

Також керівництво станиці Івано-Франківськ розглядає можливість дозволити проведення гніздечкових/ройових/гурткових заходів у липні.

Взявши за основу рішення Крайової Пластової Ради від 28 травня 2020 р. щодо запобігання поширенню COVID-19 із врахуванням епідеміологічної ситуації у місті Івано-Франківську та встановлених карантинних обмежень Станична Пластова Старшина вирішила:

  • продовжити заборону проведення пластових сходин та усіх інших форм занять для пластунів станиці Івано-Франківськ до моменту прийняття наступного відповідного рішення СПС;
  • розглянути можливість проведення гніздечкових/ройових/гурткових таборів, мандрівок та прогульок на випадок можливого послаблення карантинних обмежень в липні;

Станом на 3 червня 2020 р. кількість захворювань коронавірусом у м. Івано-Франківськ – 443 особи. Загалом на Івано-Франківщині – це 1465 випадків (+23 за попередню добу). Івано-Франківщина посідає п’яте місце в Україні по захворюванню, друге місце – по смертності і четверте – по одужанню. Динаміка захворюваності на Прикарпатті не спадає. За останній тиждень травня кількість заражень у місті зросла, зокрема серед дітей, що пов’язано із завершенням навчального року та послабленням карантинних обмежень.

Станична Пластова Старшина закликає виховників, зв’язкових, гніздових, гніздечкових та курінних – поширити цю інформацію серед пластунів та батьків пластунів відповідно.

Пластування активно триває:

в групі “Пластуй онлайн!”. Долучайтесь!

Close
Go top