У період з жовтня по грудень 2018 р. Божого в школах міста Івано-Франківська були проведені тренінги на тему «Формування навичок здорового способу життя». Тренінгові заняття для учнів проводила ст. пл. Жанна Хомончак, Блиск та помічники. В заняттях були залучені учні 7-9 класів таких шкіл як: ЗШ №16, НВК «Школа-гімназія №3», ЗШ №10, СШ №1, ЗШ №12, ЗШ№17, ЗШ №15, ЗШ №12, ЗШ №28, КОЗШ №14.

Під час тренінгу учні висловлювали свої думки на тему «Що зараз модно?» та малювали визначення «Здоров’я».

Опісля всі слухачі разом визначали, що шкодить здоров’ю та дійшли висновку, що тютюнопаління  приносить чи не найбільшу шкоду. Багато учасників тренінгу не знали звідки взялася така шкідлива звичка, тому з цікавістю слухали інформаційне повідомлення «Історія тютюнопаління».

Вправа «Сонечко» дуже сподобалася учасникам, адже вони пригадували назви хвороб, які можуть бути викликані тютюнопалінням та креативно вигадували різноманітні варіанти альтернатив цій шкідливій звичці.

Тренінг супроводжувався цікавими рухливими іграми, які, беззаперечно, дуже подобалися дітям. Учасники також почули дещо про організацію Пласт.

 

Close
Go top