30 березня 2019 р. Божого відбулася курінна мандрівка юнацького куреня число 56 ім. Мілени Рудницької на Личаківське кладовище до могили Мілени Рудницької – української громадсько-політичної діячки, журналістки, письменниці, учительки, голови центральної управи «Союзу Українок», «доктора філософії», яку обрали собі за патронессу дівчата.

Кожного року юначки вшановують пам’ять патронесси молитвою та гімном куреня. Тому це традиція, до якої кожна ставиться по-особливому.

Неабиякою подією стало заприсяження двох юначок з куреня: пл. уч. Юлі Семочко та пл. уч Юлі Воробчак. За ці декілька хвилин дівчата встигли поплакати від щастя та гордості, що тепер можуть носити пластову лілею на лівому плечі. Також в курені побільшало на одну синю хустину, адже юначка Юля Карпа стала прихильницею.

Дівчата щиро вітають пл. уч. Юлю Воробчак за здобуття ІІІ відзначення УПЮ (за організовані акції в станиці Івано-Франківськ).

Після такого насиченого відкриття розпочалася мандрівка Львовом. Юначки мали змогу намилуватися чарівною архітектурою міста Лева та сучасним мистецтвом. Завершенням такої чудової мандрівки стало підняття на Львівську цитадель, звідки відкривається надзвичайна панорама на місто. 

Після такої подорожі  в куреня є величезна мотивація дивувати всіх протягом року.

 

Close
Go top