Допомога іншим закладена в ідейних основах Пласту: у молитві пташат «Благослови, Боже, нас доброго навчитись, добром поділитись, кращими стати, тебе прославляти», в новацькій Обіцянці «Любити Бога і Україну, допомагати іншим, дотримуватися Новацького закону», у Пластовій присязі «Присягаю своєю честю, що робитиму все, що в моїх силах, щоб бути вірним Богові і Україні, допомагати іншим, жити за Пластовим Законом і слухатись пластового проводу».

А новорічно-різдвяний час – це особливий час творити добрі справи для тих, хто потребує уваги і тепла. Тому Пласт Івано-Франківська  радо відгукнувся і допоміг Всеукраїнській благодійній організації «Турбота про літніх людей»: пластуни різного віку разом з батьками відвідали і продовжують відвідувати 19 літніх жінок, даруючи святковий настрій і розносячи Вифлеємський вогонь – «вогонь любові, вогонь добра».

Із трьох новацьких кіноклубів було вилучено 1800 грн (діти приносили на акцію або продукти, або кошти).

Велика подяка всім помічникам святого Миколая для літніх людей (виховникам пташат та їх батькам, новацьким виховникам), а особливо юначці пл. уч. Соломії Горічок за ідеї та велику допомогу.

Творити добро просто, бо не завжди головним є матеріальне, а й посмішки та спілкування роблять людей щасливішими.

Close
Go top