16 червня 2019 р. Божого у новаків та новачок станиці Івано-Франківськ відбулося закриття пластового новацького року і традиційний для цього заходу підсумковий змаг.

Шість команд на шести точках демонстрували знання і вміння, здобуті на сходинах та інших пластових заходах протягом всього року. Сестричка Соломія Горічок випробовувала новаків та новачок на співочість, братчик Андрій Курілкін змагався «хто кого» в грі Джанга, братчик Андрій Сохан перевіряв рівень згуртованості та вміння працювати в команді, а братчик Віталій Федорчук водив по черзі всіх новаків із зав’язаними очима лабіринтом із линви.

Бавила пластунів загадками і запитаннями сестричка  Ліда Федик, а юнаки з 99-го куреня ім. П. Скоропадського влаштували для своїх молодших друзів справжню атракцію з перелізання крізь павутинку – один з традиційних пластових елементів перевірки на уважність і гнучкість.

Новаки та новачки здобули новий пластовий ступінь згідно проби, яку проходили протягом року. Окремі діти складали Заяву вступу у Пласт (в’язання хустки), а частина новацтва присягали – складали Новацьку Обіцянку, після якої на грудях над лівою кишенькою у них замайоріла відзнака «орля».

Завершення пластового року – це, звісно, умовність. Адже незабаром в пластунів розпочинається таборове літо, до якого йде активна підготовка.

Close
Go top